Yhteystiedot

Hallinto ja hankinta 

Munkinmäentie 9 
02400 Kirkkonummi 

Kirjastotoimenjohtaja
Margareta Kull-Poutanen 
puh. 050 577 4799 
margareta.kull-poutanen@kirkkonummi.fi 

Toimisto 
puh. 040 126 9396 

Hankinta 
Osastonjohtaja Maaret Teppo 
puh. 040 126 9394 
maaret.teppo@kirkkonummi.fi 

Pääkirjasto 

Aikuisten osasto ja pienten lasten kirjat 
Tallinmäki 2 
02400 Kirkkonummi 
puh. 09 2967 2467 
kirjasto@kirkkonummi.fi 

Vahtimestari 
puh. 040 126 9395 

Aikuisten osasto 
Osastonjohtaja Carola Sundström 
puh. 040 126 9398 
carola.sundstrom@kirkkonummi.fi 

Mesta 

Lasten- ja nuortenosasto 
Kirkkotallintie 2 
02400 Kirkkonummi 
puh. 040 126 9458 

Lasten ja nuorten osasto 
Informaatikko Pia Rahikainen 
puh. 040 126 9696 
pia.rahikainen@kirkkonummi.fi 

Media ja musiikki 
Erikoiskirjastonhoitaja Jyrki Valto 
puh. 040 126 9400 
jyrki.valto@kirkkonummi.fi 

Masalan kirjasto 

Sundsbergintie 1 
02430 Masala 
puh. 09 2967 2137 
masalan.kirjasto@kirkkonummi.fi 

Erikoiskirjastonhoitaja Jaana Heimo 
puh. 040 126 9392 
jaana.heimo@kirkkonummi.fi 

Veikkolan kirjasto 

Allastie 6 
02880 Veikkola 
puh. 09 2967 2100 
veikkolan.kirjasto@kirkkonummi.fi 

vs. kirjastonjohtaja Saara Leppäsalko 
puh. 040 126 9123 
saara.leppasalko@kirkkonummi.fi 

Kirjastoauto Ella 

Munkinmäentie 9 
02400 Kirkkonummi 
puh. 040 516 4899 
kirjastoauto@kirkkonummi.fi 

Kirjastonhoitaja Sanna Pääkkö 
puh. 040 126 9460 
sanna.paakko@kirkkonummi.fi 

Haku

FISVEN